Dziękujemy!!!

Kochani, 

Wszystkim Wam chcielibyśmy serdecznie podziękować za to, że byliście z nami! Było wspaniale. Nie spodziewaliśmy się tak licznej frekwencji, pozytywnie nas zaskoczyliście. Robimy to dla Was i to Wy dajecie nam tą energię i siłę by działać dalej. 

Chcielibyśmy też serdecznie podziękować wszystkim sponsorom oraz patronom: 

Sponsorowi głównemu TFP sp. z. o.o. oraz TFP Grafika – za wielkie wsparcie dla nas wszystkich oraz za pomoc w organizacji atrakcji dla dzieci.  

Wojtas z Clascaru oraz  Bartek Konieczny Garbusowy.pl  – za pomoc przy stworzeniu Nagrody Głównej, za to że jesteście z nami i zawsze możemy na Was liczyć. 

Burmistrzowi miasta Kórnik oraz całemu miastu Kórnik – za ciepłe przyjęcie i ugoszczenie  wszystkich miłośników VW oraz za wszelkie wsparcie jakie otrzymaliśmy. 

Dla :  MJP drukarnia, Bosma, VW Samochody dostawcze, UszczelPol Piotr PisarkiewiczDaffi, Volkswagen Trends, Grupa MTPRetro Motor Show, Caravans Salon, Błonie Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportu, Instytut Dendrologiczny Polskiej Akademii Nauk – Arboretum w Kórniku, Muzeum i Biblioteka Kórnicka Polskiej Akademii Nauk – Zamek w Kórniku, Polskone, Sim Centre, Quick-Step – za liczne nagrody które od Was otrzymaliśmy i teraz cieszą się nimi nasi uczestnicy. 

Kreativia – za świetne torby oraz leżaki – dzięki którym mogliśmy stworzyć strefę chilloutową. Za garbusa przy którym powstało pełno świetnych zdjęć. 

Hortistacja oraz Szkółka Reisa – wielkie dzięki za cudowne zajęcia dla dużych i małych! 

Wszystkim Tym, którzy użyczyli nam swoich rąk do pomocy przed zlotem, w trakcie i po zlocie – jesteście cudowni! 

 

Także podsumowując…. Byle do… Kórnika!!!